Elektroinštalácia do každého rodinného domu alebo bytu za dobrú cenu.

Elektroinštalácia Košice za dobrú cenu – domy – byty

Elektroinštalácia patrí medzi základnú infraštruktúru každého objektu, či už rodinného domu, bytu, chaty a pod. Bez nej by sme sa ocitli ešte v časoch Márie Terézie.  Zverte elektroinštaláciu do rúk profesionálom. Košice a okolie

Stavba nového domu či rozsiahla rekonštrukcia staršieho bytu si vyžadujú profesionálne zapojenie elektrického obvodu. Aby vám elektrina dlhé roky verne slúžila, potrebujete pomoc odborníkov. Postaráme sa o kompletnú elektroinštaláciu do každej domácnosti alebo firmy – od bezplatnej obhliadky až po vydanie revíznej správy. Spoľahliví elektrikári v Košiciach a okolí.

Bezpečne zapojíme elektroinštaláciu v novostavbe, rodinnom dome, byte, kancelárii či na chate a spoľahlivo zvládneme aj rekonštrukciu starej elektroinštalácie. Máme dlhoročné skúsenosti a dostatočnú prax, ktorá nám umožňuje získať si vašu priazeň a spokojnosť. Navyše, vždy pracujeme s dobrou náladou a prenesieme ju aj na vás.

Spoľahnite sa na kvalitne odvedenú prácu za výhodnú cenu.

Kompletná elektroinštalácia – hlavné činnosti. Košice a okolie

 • kompletná montáž elektrických rozvodov
 • kompletná kabeláž
 • montáž rozvodnej skrine a zapojenie ističov
 • hlavný silový kábel
 • koaxiálne káble
 • sieťové (FTP) káble
 • svetelné obvody
 • zásuvkové obvody
Elektroinštalácia Košice a okolie

Elektroinštalácia od nás zahŕňa aj tieto dve služby

Súčasťou kompletnej elektroinštalácie je aj montáž bleskozvodu a príprava revíznej správy. Tieto služby síce samostatne neponúkame, ale zahŕňame ich do celkovej práce v týchto dvoch prípadoch:

 • pri zapojení elektroinštalácie v novostavbe,
 • pri kompletnej rekonštrukcii starej elektroinštalácie.

Prečo si vybrať elektroinštaláciu od ELWERO

Profesionalita, odbornosť a bezpečnosť sú pre nás prvoradé. S nami však získate aj pridanú hodnotu, ktorá umocní vašu spokojnosť s novou elektroinštaláciou.

 • Dodržiavame termíny
  Keď spolu s vami určíme termín realizácie, je to pre nás záväzok. Prídeme včas a pripravení ihneď začať. Elektroinštaláciu dokončíme v stanovenom termíne.
 • Sme flexibilní
  Počas realizácie sa môže stať, že sa oproti pôvodnému plánu rozhodnete niečo zmeniť. Prispôsobíme sa. Vyhovieme vašej požiadavke a dokúpime dodatočný materiál.
 • Dizajn podľa vašich predstáv
  Nezasahujeme do dizajnu vašej domácnosti. Sami si vyberiete, ako budú vyzerať vypínače a zásuvky. My sa postaráme o materiál na hrubú inštaláciu.
 • 1.
  Bezplatná obhliadka
  Kontaktujte nás a dohodneme si termín bezplatnej obhliadky. Niekedy stačí aj telefonická konzultácia, ale ideálne je, keď sa so stavbou zoznámime osobne a všetko dôležité si zapíšeme. Na obhliadke odhadneme dĺžku trvania elektroinštalačných prác.
 • 2.
  Cenová ponuka
  Na základe obhliadky vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Cenová ponuka je vždy individuálna, pretože berieme do úvahy konštrukciu konkrétnej stavby a vaše osobitné požiadavky. Cena zahŕňa kvalitne odvedenú prácu, materiál potrebný na hrubú inštaláciu a dopravu materiálu na stavbu.
 • 3.
  Realizácia
  Termín realizácie dohodneme tak, aby vám vyhovoval – a už nám nič nebráni začať. Materiál dovezieme na stavbu a postaráme sa o kompletné zapojenie elektroinštalácie, ktorá vám bude roky spoľahlivo slúžiť. Celý čas pracujeme v dobrej nálade.

Kompletná elektroinštalácia domu a bytu – odborne, bezpečne a za výhodnú cenu. Celé Košice a okolie. Volajte.

Elektroinštalácia Košice - Často kladené otázky

V akých objektoch robíte elektroinštaláciu?

Elektroinštaláciu zapájame v rodinných domoch, bytoch, na chatách či v kanceláriách. Nie však vo veľkých priemyselných objektoch. Zameriavame sa na novostavby aj kompletné rekonštrukcie.
Rozsah osvedčenia: Činnosť na vyhradenom technickom zariadení elektrickom s napätím do 1000 V.

Prečo potrebujete osobnú obhliadku miesta?

Vďaka osobnej obhliadke sa lepšie zoznámime s prostredím, konštrukciou, konkrétnymi podmienkami stavby aj vašimi požiadavkami. Osobná prítomnosť nám umožní vytvoriť cenovú ponuku na mieru a presnejšie odhadnúť dĺžku realizácie.

Kde inštalujeme elektroinštalácie?
 • Košice – mestké časti: Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ. Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves, Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske

Elektroinštalácia Košice a okolie:

Bačkovík, Baška, Belža, Beniakovce, Bidovce, Blažice, Bočiar, Bohdanovce, Boliarov, Budimír, Bukovec, Bunetice, Buzica, Cestice, Čakanovce, Čaňa. Čečejovce, Čižatice, Debraď, Drienovec, Družstevná pri Hornáde, Ďurďošík, Ďurkov, Dvorníky-Včeláre, Geča, Gyňov, Hačava, Háj, Haniska, Herľany. Hodkovce, Hosťovce, Hrašovík, Hýľov, Chorváty, Chrastné, Janík, Jasov, Kalša, Kecerovce, Kecerovský Lipovec, Kechnec, Kokšov-Bakša, Komárovce. Kostoľany nad Hornádom, Košická Belá, Košická Polianka, Košické Oľšany, Košický Klečenov, Kráľovce, Kysak, Malá Ida, Malá Lodina, Medzev, Milhosť, Mokrance.

Call Now Button