Elektroinštalácia do každého rodinného domu alebo bytu za dobrú cenu.

Elektroinštalácia - Prešov a okolie

Elektroinštalácia patrí medzi základnú infraštruktúru každého objektu, či už rodinného domu, bytu, chaty a pod. Bez nej by sme sa ocitli ešte v časoch Márie Terézie.  Zverte elektroinštaláciu do rúk profesionálom. Prešov a okolie

Stavba nového domu či rozsiahla rekonštrukcia staršieho bytu si vyžadujú profesionálne zapojenie elektrického obvodu. Aby vám elektrina dlhé roky verne slúžila, potrebujete pomoc odborníkov. Postaráme sa o kompletnú elektroinštaláciu do každej domácnosti alebo firmy – od bezplatnej obhliadky až po vydanie revíznej správy. Spoľahliví elektrikári v Prešove a okolí.

Bezpečne zapojíme elektroinštaláciu v novostavbe, rodinnom dome, byte, kancelárii či na chate a spoľahlivo zvládneme aj rekonštrukciu starej elektroinštalácie. Máme dlhoročné skúsenosti a dostatočnú prax, ktorá nám umožňuje získať si vašu priazeň a spokojnosť. Navyše, vždy pracujeme s dobrou náladou a prenesieme ju aj na vás.

Spoľahnite sa na kvalitne odvedenú prácu za výhodnú cenu.

Kompletná elektroinštalácia – hlavné činnosti. Prešov a okolie

 • kompletná montáž elektrických rozvodov
 • kompletná kabeláž
 • montáž rozvodnej skrine a zapojenie ističov
 • hlavný silový kábel
 • koaxiálne káble
 • sieťové (FTP) káble
 • svetelné obvody
 • zásuvkové obvody
Elektroinštalácia Prešov a okolie

Elektroinštalácia od nás zahŕňa aj tieto dve služby

Súčasťou kompletnej elektroinštalácie je aj montáž bleskozvodu a príprava revíznej správy. Tieto služby síce samostatne neponúkame, ale zahŕňame ich do celkovej práce v týchto dvoch prípadoch:

 • pri zapojení elektroinštalácie v novostavbe,
 • pri kompletnej rekonštrukcii starej elektroinštalácie.

Prečo si vybrať elektroinštaláciu od ELWERO

Profesionalita, odbornosť a bezpečnosť sú pre nás prvoradé. S nami však získate aj pridanú hodnotu, ktorá umocní vašu spokojnosť s novou elektroinštaláciou.

 • Dodržiavame termíny
  Keď spolu s vami určíme termín realizácie, je to pre nás záväzok. Prídeme včas a pripravení ihneď začať. Elektroinštaláciu dokončíme v stanovenom termíne.
 • Sme flexibilní
  Počas realizácie sa môže stať, že sa oproti pôvodnému plánu rozhodnete niečo zmeniť. Prispôsobíme sa. Vyhovieme vašej požiadavke a dokúpime dodatočný materiál.
 • Dizajn podľa vašich predstáv
  Nezasahujeme do dizajnu vašej domácnosti. Sami si vyberiete, ako budú vyzerať vypínače a zásuvky. My sa postaráme o materiál na hrubú inštaláciu.
 • 1.
  Bezplatná obhliadka
  Kontaktujte nás a dohodneme si termín bezplatnej obhliadky. Niekedy stačí aj telefonická konzultácia, ale ideálne je, keď sa so stavbou zoznámime osobne a všetko dôležité si zapíšeme. Na obhliadke odhadneme dĺžku trvania elektroinštalačných prác.
 • 2.
  Cenová ponuka
  Na základe obhliadky vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Cenová ponuka je vždy individuálna, pretože berieme do úvahy konštrukciu konkrétnej stavby a vaše osobitné požiadavky. Cena zahŕňa kvalitne odvedenú prácu, materiál potrebný na hrubú inštaláciu a dopravu materiálu na stavbu.
 • 3.
  Realizácia
  Termín realizácie dohodneme tak, aby vám vyhovoval – a už nám nič nebráni začať. Materiál dovezieme na stavbu a postaráme sa o kompletné zapojenie elektroinštalácie, ktorá vám bude roky spoľahlivo slúžiť. Celý čas pracujeme v dobrej nálade.

Kompletná elektroinštalácia domu a bytu – odborne, bezpečne a za výhodnú cenu. Celý Prešov a okolie. Volajte.

Elektroinštalácia Prešov - Často kladené otázky

V akých objektoch robíte elektroinštaláciu?

Elektroinštaláciu zapájame v rodinných domoch, bytoch, na chatách či v kanceláriách. Nie však vo veľkých priemyselných objektoch. Zameriavame sa na novostavby aj kompletné rekonštrukcie.
Rozsah osvedčenia: Činnosť na vyhradenom technickom zariadení elektrickom s napätím do 1000 V.

Prečo potrebujete osobnú obhliadku miesta?

Vďaka osobnej obhliadke sa lepšie zoznámime s prostredím, konštrukciou, konkrétnymi podmienkami stavby aj vašimi požiadavkami. Osobná prítomnosť nám umožní vytvoriť cenovú ponuku na mieru a presnejšie odhadnúť dĺžku realizácie.

Kde inštalujeme elektroinštalácie?
 • Prešov – Mestké časti: Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II, Sídlisko III, Šváby, Cemjata,Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Soľná baňa, Šarišské Lúky, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Kúty, Okruhliak, Pustá dolina, Surdok

Okres Prešov a okolie

Prešov, Veľký Šariš, Ľubotice, Široké, Chminianske Jakubovany, Svinia, Kapušany, Drienov, Fintice, Víťaz, Kendice. Petrovany, Hermanovce, Lemešany, Malý Šariš, Župčany, Varhaňovce, Mirkovce, Tulčík, Chminianska Nová Ves. Terňa, Vyšná Šebastová, Ruská Nová Ves, Žehňa, Fričovce, Kojatice, Dulova Ves, Demjata, Rokycany, Sedlice, Chmeľov. Záhradné, Ličartovce, Chmiňany, Malý Slivník, Červenica, Medzany, Záborské, Kokošovce, Lada, Šarišské Bohdanovce. Gregorovce, Podhorany, Drienovská Nová Ves, Radatice, Bzenov, Teriakovce, Haniska, Hrabkov, Abranovce, Ovčie. Šarišská Poruba, Šindliar, Pušovce, Lipovce, Bertotovce, Ľubovec, Tuhrina, Lipníky, Okružná, Nemcovce, Zlatá Baňa. Bajerov, Chmeľovec, Brestov, Lesíček, Proč, Bretejovce, Podhradík, Fulianka, Krížovany, Šarišská Trstená. Čelovce, Janov, Veľký Slivník, Janovík, Miklušovce, Žipov, Kvačany, Hendrichovce, Trnkov, Klenov, Štefanovce. Suchá Dolina, Lažany, Mošurov, Brežany, Lúčina, Seniakovce, Geraltov, Ondrašovce.

Call Now Button